lek. med. Bogdan Kunkiewicz
Położnictwo i Ginekologia - Położnik
Jelania Góra (dolnośląskie)

POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA
NOWOCZESNE PROWADZENIE CIĄŻY
USG 3D 4D

Zapraszam serdecznie wszystkie pacjentki poszukujące najlepszej opieki.

 

Szanowni Państwo, drogie Pacjentki,

jako lekarz specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Studia ukończyłem w 1980r. (Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu). Pierwszy stopień specjalizacji uzyskałem w 1984r. Na wiosnę 1989r. zdałem egzamin na drugi stopień. Praktykę prywatną prowadzę od 1985 r., w tym czasie uczestniczyłem w bardzo wielu sympozjach, konferencjach, kursach, szkoleniach z zakresu ginekologii operacyjnej (w tym metody endoskopowe: histeroskopia, laparoskopia), uroginekologii (leczenie nietrzymania moczu), ginekologii zachowawczej, położnictwa (prowadzenie porodów w wodzie) i diagnostyki USG. 

Nieustannie moim miejscem pracy jest oddział ginekologiczno-położniczy Wojewódzkiego Szpitala w Jeleniej Górze, gdzie pełnie funkcję starszego asystenta oddziału. 

Wybór lekarza, któremu powierza się swoje zdrowie, a także zdrowie przyszłego dziecka powinien być zawsze staranny. Oferuję swoim Pacjentkom swoją wiedzę i ponad 30 letnie doświadczenie. Podczas całej swojej ścieżki zawodowej związany jestem nieprzerwanie z pracą na oddziale szpitalnym o drugim stopniu poziomu referencyjności. Moje Pacjentki mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji, w każdym okresie ciąży, ale przede wszystkim również tam gdzie niezbędne jest podejmowanie szybkich i trafnych decyzji. 

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu, gdzie wszystkie Pacjentki mogą uzyskać specjalistyczną pomoc doświadczonego ginekologa i położnika.
W wybrane dni miesiąca w gabinecie przyjmuje dr J.Kunkiewicz. Dostępny kalendarz rejestracji internetowej. 

 


Lek-Med.pl - strony dla lekarzy 2019 © - | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności
Stomatolog Bydgoszcz | Chirurg naczyniowy wrocław
Mona Lisa Touch Wrocław